Final Fantasy 12: Zodiac věku Nintendo Switch a Xbox jeden uvolní

Spousta novinek, vyšel z nedávné prezentace Nintendo Direct , která obsahovala spoustu Final Fantasy oznámení. 2017 remaster Final Fantasy XII: The Zodiac věku se blíží k přepínači někdy v roce 2019; To je v současnosti dostupný pro platformy PlayStation 4 a PC a také přijde Xbox One v roce 2019.

Final Fantasy XII nabízený poloautomatických Gambit bojový systém, které se odtrhly od franchise tradiční tahové RPG hratelnost. Čistý přírůstek do remasterovaná verze byla možnost zrychlit tempo boje k broušení přes sklepení rychleji.

Pokud chcete ještě víc dlouholetý RPG série minulosti, konečné Fantasy XV Pocket Edition HD je nyní k dispozici pro přepnutí na Nintendo Eshop a Xbox One digitálně. A pokud ani to nestačí, několik klasických dělají jejich cestu k přepínači a Xbox One příští rok, včetně Final Fantasy VII, IX, X, x-2. Remaster z Final Fantasy: Crystal Chronicles, že funkce online hra více hráčů, je výhradní přepínače také vší příští rok.

V naší Final Fantasy XII: The Zodiac věku review, bylo uvedeno, „svůj epos, lore bohatý příběh a jeho časem prověřený systém Gambit by měl také oslovit ty, kteří vynechali hlavní série cesty do Ivalice první čas kolem. A díky nové možnosti zvuku a rychlosti, The Zodiac věk je ideální konečné vydání: jeden, který vylepšuje hru nad jeho původní verze plošně. “

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *