Jak vydělat peníze na internetu

srovnání surfbaRŮ | slovníček cizích pojmů | jak zvýšit návštěvnost stránek


 
Zde je seznam firem které vám za něco platí za sledování reklam na monitoru ("placení za surfování"), což je činnost vyžadující opravdu minimální úsilí. Mají jedno společné - vy neplatíte nikomu nic (stejně jako všechno ostatní na této stránce je i toto zadarmo - můžete pouze vydělat). Hodnocení firem se skládá ze dvou částí: výdělečnost a kvalita. Výdělečností je ohodnoceno kolik firma platí a za co, v úvahu je bráno i kolik dává za reference. Kvalita je hodnocení rychlosti výplaty peněz, ovládání surfbaru, přehlednost statistik a stránek firmy, atd... Podle těchto kritérií jsou tu většinou firmy seřazeny. Já osobně používám Spedii, Getpaid4, CashSurfers a český InteCom. Jsou to všechno firmy, které jsou vyzkoušené, seriózní a platí do Čech.
 
Po klepnutí na název firmy se dotanete na jejich stránky, kde musíte vyplnit jejich formulář informacemi o Vás. Jestliže nerozumíte moc dobře anglicky podívejte se slovníček cizích pojmŮ!

 

 

Spedia


 

Tato firma je opravdu velice spolehlivá a seriózní a funguje již hodně dlouho (nejdéle ze všech). Surfováním s jejich surfbarem mohu jen doporučit. Platí za to že sledujete reklamu (na spodku nebo na vršku obrazovky - podle toho kam si to umístíte - se zobrazuje proužek s reklamami). Ceny se lehce mění, ale pohybují se cca okolo půl dolaru za hodinu. Dále platí i za reference - 10% v první úrovni a po 5% v dalších čtyřek úrovních - a můžete si zvolit i další možnosti vydělávání peněz: posílání reklamních mailů, hraní her, to můžete provozovat současně se Spedia-Barem, hodinu si hrajete a oni za to platí!


První krok k vydělávání je registrace, po registraci byste si měli stáhnout vlastní program - je na jejich stránkách. Jakmile máte Spedia-bar nainstalovaný, zadáte registrační jméno a heslo co jste si zvolili při registraci a otevře se okno s reklamními bannery. Vyděláváte tehdy, když na něm svítí ten zelený proužek na levé straně. Aby svítil zeleně tak musíte mít otevřený nějaký prohlížeč (IE nebo Netscape), jednou za minutu změnit stránku, a jednou za čas kliknout na reklamní banner (to okno co se otevře můžete zase hned po načtení stránky zavřít), jinak to přestane vydělávat.

 

KladyZápory
+ alternativní možnosti výdělku (hry, maily, klikání na odkazy, registrace...)
+ cca půl dolaru za hodinu

+ ověřená a zaběhaná, platí do Čech

- nutnost mít aktivní prohlížeč, docela omezuje
- od 1.6. snížili platby za reference (ale platí zase do více úrovní)
HodnoceníVýdělečnost:   Kvalita:

CashSurfers

Tady vás neplatí za hodinu, ale za zobrazení banneru. Frekvenci zobrazování ale nelze ovlivnit, takže nakonec máte přibližně 25 centů za hodinu tak jako tak. To je sice méně než konkurence, ale zase mají celkem slušný referenční systém - dávají 10% z výdělků referálů až do čtvrté úrovně. Peníze posílají od 40 dolarů. Nemusíte používat prohlížeč, můžete dělat na počítači cokoliv. A až si budete prohlížet vaše statistiky: 1200 bodů = 1 hodina = přibližně 25 centů

KladyZápory
+ celkem slušná platba za reference- každou hodinu vybafne popup okno
- nižší platby než konkurence
- nelze posouvat po obrazovce
HodnoceníVýdělečnost:   Kvalita:

GetPaid4

U téhle firmy platí za to že sledujete reklamu. Platí okolo 40 centů za hodinu. Dále platí za reference - lidi co se registrovali přes vás (platí 10% za první úroveň, 7% za druhou, 5% za třetí, atd...) (stačí jednou za minutu hýbnout myší) - a musíte občas kliknout na banner - dlouhodobě stačí každý dvoustý, čili přibližně tak asi jednou za půl hodiny až hodinu klikněte a je to). První krok k výdělkům je registrace, po registraci byste si měli stáhnout vlastní program - je na www.getpaid4.com/download.html, také se to nainstaluje samo.

KladyZápory
+ reference platí do 7 úrovní
+ surfbar je kvalitní a prakticky neomezuje

+ kvalitní stránky

- má problémy pokud používáte proxy server
- nízké platby za reference
HodnoceníVýdělečnost: Kvalita:  

 

zpět na úvod